Turnamente de Toamnă, ICAR, ediția a XXVII-a

Pe data de 17.10.2020, elevii de la Liceul de Creativitate și Inventică „ Prometeu–Protalent” au participat la  Concursul Turnamente de Toamnă, ediția a XXVII-a, ICAR.
Felicitări organizatorilor, cadrelor didactice și premianților!

  1. Hangan Daniel, locul I, clasa a IV-a „E”, învățătoare Stratulat Galina
  2. Bujor Laurențiu, locul II, clasa a II-a „ G”, învățătoare Talmațchi Ilona
  3. Glavațchi Daria, locul II, clasa a II-a „D”, învățătoare Perjuc Liliana
  4. Vizir Ștefan, locul II, clasa a II-a „ B”, învățătoare Vicol Nely
  5. Mereacre Ion, locul II, clasa a IV-a „E”, învățătoare Stratulat Galina
  6. Sărătură Lucian, locul II, clasa a V-a „A”, profesor Popovici-Bujor Violeta
  7. Arghir Mădălina, locul II, clasa a V-a „A”, profesor Popovici-Bujor Violeta
  8. Munteanu Dragoș, locul III, clasa a II-a „A”, învățătoare Costin Elena
  9. Mereacre Magdalena, locul III, clasa a II-a „G”, învățătoare Talmațchi Ilona
  10. Suruceanu Cosmin-Andrei, locul III, clasa a II-a „G”, învățătoare Talmațchi Ilona
  11. Ghedrovici Nicoleta, locul III, clasa a III-a „G”, învățătoare Gogolev-Pahomea Snejana
  12. Ababii Teodor, locul III, clasa a IV-a „B”, învățătoare Dorina Andrei
  13. Untilă Robert, locul III, clasa a IV-a „A”, învățătoare Veste Natalia
  14. Vânagă Sebastian, locul III, clasa a IV-a „B”, învățătoare Dorina Andrei
  15. Efros-Ploșniță Mădălina, locul III, clasa a IV-a „C”, învățătoare Scripnic Iulia
  16. Danu Paulina, locul III, clasa a V-a „B”, profesor Bujor-Popovici Violeta
  17. Popovici Delia, locul III, clasa a V-a „A”, profesor Bujor-Popovici Violeta
  18. Ududovici Dumitrița, mențiune, clasa a II-a „G”, învățătoare Talmațchi Ilona
  19. Ursu Răzvan, mențiune, clasa a II-a „E”, învățătoare Adespea Liuba
  20. Smerea Liubov-Mihaela, mențiune, clasa a II-a „E”, învățătoare Adespea Liuba
  21. Potîrniche Lavinia-Ștefania, mențiune, clasa a III-a „ D”, învățătoare Dodiță Aurelia
  22. Scurtu Nichita, mențiune, clasa a IV-a „B”, învățătoare Dorina Andrei
  23. Bugăescu Darius, mențiune, clasa a IV-a „A”, învățătoare Veste Natalia
  24. Angheluța Damian, mențiune, clasa a VI-a, profesor Iarmenco Maria
  25. Popescu Mihai, mențiune, clasa VI-a, profesor Iarmenco Maria
  26. Leșco Sebastian, mențiune, clasa a VIII-a, profesor Bujor-Popovici Violeta